نتایج جستجو برای عبارت :

سایت ساشا سبحانی

ساشا سبحانی متولد 1367 در تهرانو ساحب سایت بازی انفجار ساشا سبحانی می باشد.  فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCAB در ونزوئلا می باشد، او پسر یکی از سفیران سابق ایران است که حالا بخاطر زندگی لاکچری اش معروف شده است. ساشا سبحانی ، این اسم اینروزها بـه شدت در موتورهای جست و جو و شبکه های اجتماعی سرچ میشود. ساشا یک شاخ اینستاگرامی و یکی از بچه پولدارهای تهرانی اسـت، ماجرای شهرت او از انتشار عکس وی بـه همراه هواپیمای شخصی اش در ص
دانلود آهنگ جدید ساشا امین تک ستاره
Download new Music Sasha Amin Tak Setareh
آهنگ جدید ساشا امین بنام تک ستاره
وقتی که یاد تو میفتم به یه تب و تابی میفتم تو همونی که من میگفتم به همه بمون همیشه تو کنارم جز تو کسی رو دوس ندارم
باهات بودن آخه زیادشم کمه تو همونی که میخوام تک ستاره تو شبام از دل من که نداری خبر اما من دارم وقتی میفته نگات تو نگام

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ تک ستاره

آهنگ های ساشا امین
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
چهل سال از رفتن محمدرضا شاه پهلوی گذشت
نسل انقلابی های مسلمان و اهل شهادت قدرت را در دست گرفت
وزیر نظر شورای نگهبان مسئولان و نمایندگان بر کرسی مدیریت تکیه زدند و کارمندان همه و همه گزینش شدند...
سؤال اینجاست
تربیت آقا زاده های مانند ساشا سبحانی
و آنکه در پورشه خود کشته شد 
و آنکه در آمریکا وانگلیس وکانادا و اروپا تحصیل  میکند 
محصول ریاست و تربیت چه افرادی است؟؟؟
مسئولان نظام که هم
یه چیزو متوجه شدم اینجا
اون هم اینکه 
ادم ها خیلی وقتها میتونن به هم کمک کنن یا محبت کنن یا حتی حرف بزنن با هم
از سر غرور (احتمالا غرور بریتیشی)
از سر خودخواهی و خودبرتربینی هست که توی روزای سخت دست هم رو نمیگیرن
برای همینم هست که خیلی تنهان.
وضعیت ادمای این کشور دقیقا عین وضعیت بچه پولدارای ایرانه،
پولدار
بی نیاز
بی کس و تنها.

نمونه ش ساشا سبحانی.
من نمیفهمم پوینت این کت و شلوارک چیه؟!
پاهای مودارت رو میخوای نشون بدی؟!
حتی خانم ها وقتی میرن جشنی جایی، لباس بلند میپوشن.
اخه این چرت و پرتا چیه میپوشین؟!
تو مورات بوز و تو سوشا مکانی،
و تو ساشا سبحانی احمق،
خجالت نمیکشین!؟
درسته که ادمی ازاده هرچی خواست بپوشه
ولی اخه این چیه؟!
ِعنی چی کت و شلوارک برای مراسم اسکار و عروسی و ختم بابات؟!
مسخره ها.
لوزرها.
تصور کنین
دو تا بچه پولدار که تو زندگیشون هر کاری خواستن کردن، یعنی کلا تصور کنین دو تا ساشا سبحانی دارین
نه، یه دنیا جهان بخت و یه ساشا سبحانی
و اینها مثلا تصمیم میگیرن آدمای نظیف و باشخصیتی بشن یهویی
تو یه شب!
و تلاشهای احمقانه میکنن
فانتزیاشون احمقانه و کودکانه هست
کلا در حد دوست دخترم ترکم کرد پس باید رپ بخونم (آرمین تو ای اف ام) هستن.
فیلم booksmart در حد همین دنیا جهان بخت و ساشا سبحانیه
درباره زندگی دو تا دختر وایته که بچه پولدارن و تصمیم میگ

نام سایت اینستاگرام / تلگرام مدیر اینستاگرام مدیر
ایران ایکس بت * – مجله بخت و اقبال 
بنفیت 50K / 7K داوود غفاری 2.1M
تاک تیک 12K / 11K – –
حضرات 49.2K / 6.6K پویان مختاری 2M
بت باز کلاب 5.1K / 1.8K گروه بنفیت –
313 بت 44.9K پوریا عرب 200K
لاتی بت 59.2K محمد کاظم تاش 966K
پی اس 11 1K پیام صادقیان 1.1M
کنزو 21K – –
لایو بت 90 19.7K داوود غفاری 1.3M
شیخ بت 13.3K / 1.6K حسین قبادی
متین جمالی 169K
301K
ناز بت – پدرام مختاری
نازنین 151K
410K
تهران 120 – نازنین 410K
فیت بت 10K / 12K پوتک و امیر خلوت 1M
دیابت 10.5K کو
من اطمینان زیادی دارم که هفت هشت ده سال بچگی خیلی موثرن و شاید بیشترین تاثیر رو دارن توی بقیه عمر.
تو فکرشو بکن،
پسره توی 38 سالگی مارک لباساش رو پز میده. 
بعد من الان بیست تا لباس زارا و ادیداس و نایک و تیمبرلی و کوفت و زهرمار دارم، مارک همه شون رو کندم که دیده نشه. اینجا ارزونه میشه خرید. بعدم مارک چی هست؟ لباسای ایرانی و ترکیه ای ما خیلی دوامشون بیشتر بود من هنوزم میپوشیدمشون.
ولی چیپ بودن و ندید بدید بودن چیزی نیست که عوض بشه. یعنی شما میخواین
این ساشا سبحانی به صورت پیشرفته بیمار حاد روانی هست.. به شدت افسردگی داره، معلومه به شدت سرش زدن یه دوره ای، نتونسته حل کنه اون مشکلات رو.. و الان داره میریزه بیرون. اینجور ادمها معمولا یکی یا هر دو والدینشون به شدت رفتار بیرونشون با درونشون متضاده و این بچه ها بابت این دوگانگی و عدم ثبات و عدم رعایت والدینشون روانی میشن. همیشه فکر میکردم فقط عسل طاهریان و شاپرک اون دختره کی بود؟ قجری؟ همون که روسری برداشت و الان کردنش مسئول کمپین زنان فلان؟ ف
امروز داشتم با یکی از دوستام که در امریکای شمالی به سر میبره ایمیل بازی میکردم
برگشت گفت فلان روز نمیتونم
چون غروبش دوست دخترم میاد دستمو میگیره
منو میبره کلیسا
بعدم میبره مسابقات بیسبال
بعدم میریم شام و بعدم میرم خونه ش و هنگ اوت میکنیم

بعد همه اینا رو با جزئیات بیشتر تعریف میکرد.

یه لحظه احساس کردم بچه شاید در یه رابطه insecure به سر میبره.

هم خونه ای سابقمم اینجوری بود.

و دوست دخترش هر هفته یه بار قهرمیکرد.
شوهر داشت
و هفته ای یکی دو بار
امروز وقتی رفته بودم بدوئم، یاد یه چیزی افتادم
میدونستین که کامران جعفری کلا دو سال کالج خونده (نه حتی یه لیسانس بگیره) و هومن هم کلا دیپلم داره؟!
یعنی این دو تا حتی نمیدونن دانشگاه چیه؟!
فکر نکنین دانشگاه شوکت و چیزیه. نخیر. بزرگترین تاثیرها رو توی زندگی من کسانی گذاشتن که حس و حال دانشگاه نداشتن.
و کلاس کامران هومن با امیر تتلو فرق داره. آدمای مودب و ظاهرا باشخصیتی هستن درسته که رگ و ریشه ندارن و برای پول و شرهت دست به هر کاری میزنن.
ولی میخوا
یه چیزی که برای من اینجا گاهی خسته کننده میشه،

نیاز شدید روحی روانی مردها، به خصوص مردهای سفیده.

باز پسرای مهاجر و مخصوصا پسرهای چینی و هندی همیشه دور و برشون دختر از کشورشون دارن. ژاپنیا هم همینطور.

ولی مردهای سفید خیلی تنهان. تا بیست و سه چهار دوست و اشنا دور و برشون هست ولی بعدش افسرده و تنها میشن.

بعد سن پنجاه شصت سالگی که همه شون گرگ درنده میشن.

همه شون کلی ارزوهای براورده نشده دارن.

شاید بگین وا اینها که از بچگی با دختران چرا این
شاید شما هم کودکی در اطراف‌تان بوده که داستان‌های هیجان‌انگیزی از دوست خیالی‌اش برای‌تان تعریف کرده است. شاید هم خودتان فرزندی دارید و از وجود چنین دوستی آگاه شده‌اید و حتی کمی احساس نگرانی می‌کنید. اما علت به‌وجود آمدن دوست خیالی کودکان چیست و چه تأثیراتی بر آنها دارد؟ چه فوایدی برای کودکان و زندگی آنها دارد؟‌ اگر این موضوع برای شما جالب است، در ادامه با ما همراه باشید.
حتما بخوانید:
    ۴ روش برای اینکه به کودکان خجالتی کمک کنیم دوس
دانلود فیلم آنا ۲۰۱۹ با دوبله فارسی Anna 2019
Download Film Anna 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم آنا
دوبله فارسی + سانسور شده
ژانر فیلم : اکشن، هیجان انگیز
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : فرانسه
کارگردان : لوک بسون
کیفیت : 1080p / 720p
بازیگران : ساشا لوس، هلن میرن، لوک ایوانز، کیلین مورفی، الکساندر پتروف، اریک گودون، آیون فرانک، آدرین کن، الیسن ویلر، اندرو هاوارد
بعد ازین
کلا فقط یه بار خانواده م میان اینجا که این کشور رو هم دیده باشن، بعد دیگه میرم.
کلا میرم ازین کشور!
آخر هفته گذشته داشتم یه چیزی رو توضیح میدادم برای دوستم
(دوستم کاناداییه ولی وایت نیست)
گفتم زندگی کاناداییا، وایت غیروایت خودت! شبیه بچه پولدارای ایرانه.
پرسید چطوری؟
گفتم فکرش رو بکن
از بچگی اون رفاهی که میخواستن دریافت کردن
نیازی نبوده همه ش دنبال دو دو تا 4 تا باشن همه ش به قناعت فکر کنن همه ش به گرفتن این مدرک اون مدرک فکر کنن به کار
به نقل از سایت  باشگاه استقلال، پیرو عملکرد اخیر  تیم استقلال و عدم استفاده مطلوب و بهینه از نیروهاى موجود و باتوجه به ارزیابی‌های فنی بعمل آمده و نیز نارضایتی گسترده کارشناسان، پیشکسوتان و هواداران فهیم باشگاه، فعالیت آقایان وینفرد شفر و ساشا شفر در تیم استقلال معلق گردید.
 بدیهی است که در پایان فصل جاری مذاکرات لازم بین طرفین درباره وضعیت همکاری انجام خواهد گرفت.
همچنین آقای فرهاد مجیدی، عضو کادر مربیگری تیم فوتبال بزرگسالان در پنج ب
یه استادی هست، توی دانشگاه کلگریه،
استاد economics هست
با هم گاهی گپ میزنیم البته به هم نزدیک نیستیم. ولی چون من رو خیلی مشتاق یافته با هم گپ میزنیم و همو میبینیم و حرف میزنیم.
یه بار که داشتم بهش میگفتم که میخوام یه میکسچر از اقتصاد و امار و جامعه شناسی و سیاستو این خزعبلات و بایوفیزیکال کمیستری بخونم و نمیدونم چطوری اینا رو به هم وصل کنم، بهم گفت یا خدا! دختر تو چرا همیشه تنت میخاره؟ بعد که یه استاد پیدا کردم که اینکاره هست گفت پشمام!
وایتا بعضیا
نده بعنوان یک خبرنگار یا فعال اجتماعی با هنجارها و رویکردهای متفاوتی روبرو شدم دردها و رنج ها را دیدم دور جنگ و آوارگی بمن خبرنگار کوچولو می گفتند همیشه تو مدرسه خبرها را جمع میکردم و روزنامه های دیواری درست می کردم ،مثل همه دختر بچه ها که اجازه ورود به جبهه را نداشتیم ،اما در مدرسه بعنوان بسیجی عاشق کلاش بازو بسته می کردیم. همه ما دهه 47تا49 آرزوی رفتن به جبهه ها را داشتیم هیچ غبطه و حسادتی نبود فقط حسودی با کسانی که با امضا جعلی والدین یا دست
امروز قصد دارم فیلم بسیار زیبا و اکشن Hellboy
2019 (پسر جهنمی) را معرفی کنم. در ادامه یک سایت
خوب برای دانلود زیرنویس فارسی این
فیلم معرفی خواهم کرد.

معرفی فیلم اکشن Hellboy 2019
فیلم سینمایی Hellboy 2019 یکی از جدیدترین فیلم های اکشن،
ماجراجویی، علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک کمپانی لاینزگیت
(Lionsgate) است. این فیلم توسط نیل مارشال
کارگردانی شده است. مارشال پیش از این فیلم های چون Dog
Soldiers (سربازهای سگی)، فیلم The
Descent (نزول) و فیلم
Doomsday (روز قیامت) را کارگردانی کر
پایین پایین: اگر جان ویک یک خانم است؟ با انتشار تازه ی جان ویک 3 توسط همان شرکت تولیدی (Lionsgate)، سخت نیست که شباهت های آنا را به کینو ریوز برسانیم. اسلحه ها، تعداد زیادی اسلحه و بسیاری از توطئه های مبارزه با غوغا به خوبی اجرا شده توسط یک قاتل که حقوق و آزادی آن توسط گروه های قدرتمند انکار شده است. حتی نوع طنز و داستان داستان کاملا عجیب و غریب اما در راه نسبتا شایسته است. آنا دارای نقاط ضعف فراوان است، اما اگر فقط برای عمل هستید، به آسانی نادیده گرف
پایین پایین: اگر جان ویک یک خانم است؟ با انتشار تازه ی جان ویک 3 توسط همان شرکت تولیدی (Lionsgate)، سخت نیست که شباهت های آنا را به کینو ریوز برسانیم. اسلحه ها، تعداد زیادی اسلحه و بسیاری از توطئه های مبارزه با غوغا به خوبی اجرا شده توسط یک قاتل که حقوق و آزادی آن توسط گروه های قدرتمند انکار شده است. حتی نوع طنز و داستان داستان کاملا عجیب و غریب اما در راه نسبتا شایسته است. آنا دارای نقاط ضعف فراوان است، اما اگر فقط برای عمل هستید، به آسانی نادیده گرف
              صفحه 172 _  داستان بلند  _  در پستوی  شهر خیس.   شهریار در گوشه ی تاریک انباری ، و در فرار از خویش ، به غم نشسته. و جلسه‌ی دانشگاه به فراموشی سپرده .شهریار بحران زده و  گریزان از پذیرش طعم تلخ حقیقت ، پر از عصیان و خشم ، لبه‌ی پرتگاه انزجار با مُشت هایی ب‍ـــه هَم گرِه خورده، ایستاده . او در اندیشه ی فـــــرار از عواقــب اشتباهش به بـــُـن بست فکری وارد میشود ، و میل به بازگشت و خروج از این مسیر یکطرفه و جستجویـــــــی تازه برای یاف
باخت شنبه شب تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده شهر خودرو با انتقاد‌های فراوانی از سرمربی آلمانی این تیم، وینفرد شفر همراه بوده است. موجی به راه افتاده که خواستار برکناری شفر است. هواداران استقلال می‌گویند عملکرد شفر مناسب نبوده و بیش از این نباید به او فرصت داد. اما از سوی باشگاه استقلال نیز سیگنال‌های متناقضی صادر می‌شود.
شفر امروز از گفت و گو با خبرنگاران درباره آینده اش در استقلال خودداری کرد
تیم فوتبال استقلال پس از چند نتیجه نه چندان م
مثل اینکه dungeon گودال نیست، سیاهچاله.

یکی از ایشوهای خیلی بزرگی که مردم توی کانادا دارن (چند هفته دیگه ازینجا میرم و این کلمه تبدیل میشه به "داشتن") برای من،
این هست که توی یه دنیایی برای خودشون غرق هستن،
که از دوران کودکی اونها اصلا تغییری نکرده.
یعنی مثلا: توی 5 سالگی یه بابای نژادپرست داشتن و یه مادر عصبی که همه رو میزنه،
اون بچه بزرگتر شده، نه ادمای جدید دیده نه کشور جدیدی رفته برای سفر و زندگی و نه حتی شهر جدیدی.
مشکل کانادا اینه که مثل امری
جوهر واقعی این Sky Iron: The Coming Race چیست؟ فیلم B که شما نمی خواهید آن را جدی بگیرید و ما را به استفاده از تصورات ما بی شرمانه سوق می دهد: به دستورات جهنم!
مطمئناً فیلمی که تاکنون سرگرم کننده ترین در این Trieste Science + Fiction Festival 2019 بود و همچنین مورد انتظار ترین فیلم بود ، که از آن انتظار بیشتری برای تماشاگران وجود داشت که عاشق فانتزی ، آزمایش و بالاتر از همه تفریحی با چیزی هستند این با تفاوت های کسل کننده و کسل کننده ای که امروز هالیوود ارائه می دهد متفاوت ا
جملات انگیزشی سری دوم
۱- اگر تنها یک گوشه در جهان باشد که بتوان از رشد و ارتقای آن اطمینان حاصل کرد، آن نفس انسان است. – اولدوس هاکسلی، فیلسوف بریتانیایی
۲-  به ساعت نگاه نکن. کارى که ساعت می‌کند انجام بده. حرکت کن. – سم لونسن
۳- عمل انجام شده بهتر از سخن خوب اما بدون عمل است. – بنجامین فرانکلین، از پدران بنیان‌گذار آمریکا
۴- درست و بی‌نقص سخن بگو. منظور خود را به‌وضوح برسان و از کلمات برای بدگویی از خود یا دیگران استفاده مکن؛ بلکه از قدرت آ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها